BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Utworzono: 2018-12-04


INFORMACJE


WWW: https://klinikagoclaw.pl/

Adres: Jana Nowaka Jeziorańskiego 8, 03-984

Miasto: Warszawa

Tel: 501374437


DODAJ OPINIE
Dziękuję losowi, że trafiłam do tak profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej. Udało mi się pozbyć szpecących blizn potrądzikowych - zwalczenie kompleksów zakończone pełnym sukcesem. :)
By:nofisse
Data:2019-06-10 14:03:06
Ocena: 3
Opis:

Blizny po trądziku potrafią być tak uporczywym problemem, że nawet gruba warstwa makijażu może nie pomóc w zamaskowaniu ich. Takie zmiany skórne jak przebarwienia, np. te, które pojawiają się na ciele wraz z wiekiem, oraz blizny, w tym także po urazach i oparzeniach, mogą zostać usunięte laserowo. Tego typu zadanie możesz powierzyć klinice BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia. Ten salon dysponuje specjalnym nowoczesnym urządzeniem. Pracują w nim osoby z odpowiednimi umiejętnościami i z dużym doświadczeniem.

Usuwanie blizn potrądzikowych w warszawskiej klinice odbywa się w znieczuleniu, nie musisz się zatem obawiać nieprzyjemnego uczucia dyskomfortu.

Urządzenie, o którym mowa wyżej, doskonale sprawdza się także w przypadku rozstępów. Zastosowanie go prowadzi do uzyskania skóry bardziej jędrnej i prezentującej się atrakcyjniej.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Adres: Trakt Brzeski, 58
Miasto: Warszawa

Delfin Detection & Mapping

Adres: Solidarności, 115
Miasto: Warszawa

Qdent Warszawa

Adres: Sokołowska, 9
Miasto: Warszawa