e-masters.pl

Utworzono: 2022-01-19


INFORMACJE


WWW: https://e-masters.pl

Adres: Głogowska 165, 60-126

Miasto: Poznań

Tel: 61 83 01 083


DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis:

Sprzęt elektroniczny, który trafia do poznańskiego serwisu, to wielokrotnie urządzenia po przejściach. Wylana kawa i inne napoje, okruchy jedzenia i inne przedmioty to codzienność. W takich przypadkach pracownicy firmy E-masters stają na wysokości zadania i szybko przywracają sprawność sprzętu. 

Naprawy prowadzone przez specjalistów pomaga utrzymać komputery w pełnej sprawności. Szczególnie chodzi tutaj o układ chłodzenia, który decyduje o prawidłowym działaniu wielu systemów. Dzięki sprawdzeniu nie dochodzi do przegrzania elektroniki, wieszania się kart graficznych, a nawet pożarów wewnątrz obudów. 

Czyszczenie laptopa w Poznaniu warto zlecać w regularnych odstępach czasu. Koniecznie trzeba to zrobić, jeśli sprzęt zaczyna działać zbyt głośno, a klawiatura staje się bardzo ciepła. Dalsze czekanie może doprowadzić do poważnej awarii. Pracownicy dokonujący napraw są do dyspozycji klientów w czasie godzin pracy. Z pewnością doradzą wtedy, jak korzystać z komputerów, aby były maksymalnie wydajne. 


Oceń firmę (0 z 0 głosów)ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Adres: Powstańców Wielkopolskich, 12b
Miasto: Poznań

New Dent Clinic

Adres: Glebowa, 38
Miasto: Poznań

Garden Spot

Adres: Kostrzewskiego , 14
Miasto: Rogalinek