Stachurski Przeprowadzki

Utworzono: 2020-04-24


INFORMACJE


WWW: https://przeprowadzki-stachurski.com.pl

Adres: Łużycka 57, 30-658

Miasto: Kraków

Tel: 509 178 623


DODAJ OPINIE
Firma Stachurski to profesjonalizm i terminowość! Jak zlecać komuś usługę przeprowadzki to tylko im! Nie bez powodu cieszą się w Krakowie zasłużona renomą.
By:yellowelephant158
Data:2020-06-18 14:42:48
Ocena: 4
Opis:

Stachurski to uznana firma od przeprowadzek z Krakowa, ciesząca się powodzeniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Od wielu lat działa nie tylko na terenie stolicy Małopolski, lecz także w innych częściach kraju, jak również w Europie. Bogate doświadczenie i imponujące zaplecze logistyczne przekłada się na gotowość do świadczenia niezwykle kompleksowych usług.

Podstawa oferty to rzecz jasna przeprowadzki - dedykowana jest osobom zmieniającym miejsce zamieszkania, jak i właścicielom lokali usługowych czy zakładów produkcyjnych. Może ograniczać się jedynie do samego transportu lub obejmować także zabezpieczenie, demontaż i montaż. Ponadto powyższe przedsiębiorstwo oferuje również rozwiązania w zakresie utylizacji zbędnego mienia, a także rozładunku kontenerów w przypadku przeprowadzania przy wykorzystaniu tej metody.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


Serwis Urządzeń Chłodniczych Kraków

Adres: Poprzeczna, 14
Miasto: Wieliczka/Kraków

Lululandia

Adres: Ogrodowa, 26
Miasto: Balice

Monitoring & IT

Adres: Tetmajera, 19
Miasto: Kraków