Optyk Rozmus Eye Care

Utworzono: 2019-07-21


INFORMACJE


WWW: https://www.optykrozmus.pl/

Adres: Piastowska 3, 43-200

Miasto: Pszczyna

Tel: 32 447 01 27


DODAJ OPINIE
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis:

Mówi się, że można dowiedzieć się wiele o człowieku, patrząc w jego oczy. Jest w tym wiele prawdy, tym bardziej że dzisiaj każdy może dobrać taki kolor tęczówki, jaki mu odpowiada. Wszak każdy chce, aby jego wygląd w pełni oddawał jego charakter. Proponowane na stronie optykrozmus.pl soczewki kolorowe to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą podkreślić naturalną barwę swoich oczu lub totalnie ją zmienić. Wśród różnych dostępnych kolorów można wyróżnić:

  • białe,
  • czarne,
  • czerwone,
  • fioletowe,
  • szafirowe,
  • żółte

i wiele innych. Dzięki nim stworzy się nie tylko oryginalny image, ale też uzupełni się charakteryzację – na plan filmowy, do sesji zdjęciowej lub po prostu – na tematyczną imprezę.

Firma ta dba o to, aby sprzedawane przez nią szkła kontaktowe charakteryzowały się najwyższą jakością wykonania. Dzięki temu każdy użytkownik będzie mógł cieszyć się komfortowym noszeniem ich nawet przez dłuższy czas. Soczewki pomagają również utrzymać odpowiednie nawilżenie oka, co przekłada się na jego zdrowie. Przede wszystkim jednak – będą zawsze wyglądały intrygująco.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO


BDW B.Seweryn, D.Łączyński Sp. jawna

Adres: Fitznerów, 1
Miasto: Siemianowice Śląskie

Rozbitaszybka.com

Adres: Parkowa, 20
Miasto: Chorzów

Netpaka.eu

Adres: Powstańców Śląskich, 54
Miasto: Lubliniec